PhDr. František Hroník

Vzdelaním a praxou je psychológ, ktorý vo firemnej praxi pôsobí cez 20 rokov. V roku 1996 založil agentúru MotivP, ktorej je konateľom a riaditeľom. Profesionálne se venuje poradenstvu v oblasti ľudských zdrojov, strategického managementu. Je autorom rady originálnych konceptov a na český a slovenský trh priniesol radu metód (elektronická psychodiagnostika a AC/DC v deväťdesiatych rokoch, následne sa potom stal priekopníkom v oblasti virtualizácie vzdelávania).

Je autorom mnohých publikácií o ľudských zdrojoch (napr.: Hodnotenie zamestnancov, Manažérska integrita, Manažérske príbehy, Ako sa nespáliť po druhýkrát…).

Prednáša na odborných konferenciách v Českej republike a na Slovensku, publikuje v odbornej tlači. Úspešne vytvára programy vlastných konferencií, kde prednášajú vynikajúcí manažéri z praxe (napr. Vladimír Kovář, Andrej Kiska, Jiří Kunert).
V súčaastnosti je jednou z najväčších osobností v oblasti psychológie práce v Českej republike aj na Slovensku, o čom svedčí aj jeho opakovaná nominácia na manažéra (stal sa finalistom súťaže v rokoch 2008 a 2012).

Vyučoval v ČR validovaný MBA program britské Nottingham Trent University modul Managing people a ďalej na Masarykovej univerzite v Brne.

Lektorský tím MBA

Lektorský tím LL.M