Ako tvoríme ceny

 

Ako tvoríme ceny alebo prvá lekcia z businessu

 

Urobili sme všetko pre to, aby  sme Vám mohli ponúknuť výbornú kvalitu za čo najnižšiu cenu.

  • Väčšina z našich MBA lektorov učila na validovaných programoch britských univerzít. Priviedli sme ich k nám aj spolu s ich know how. Vy tak nemusíte platiť vysoké provízie a poplatky zahraničným školám, ale napriek tomu dostávate kvalitu britského štúdia.

 

  • Sledujeme trh, učíme sa z chýb konkurencie a náš produkt je naozaj taký, aký chcete. Neponúkame Vám služby, ktoré nepotrebujete a ktoré zbytočne navršujú cenu. Vďaka tomu Vám vieme ponúknuť inovatívny produkt za skvelú cenu, tak ako nás učí Blue Ocean Strategy.

 

  • Využívame pravidlo 80/20. To hovorí, že 80 % výsledkov je možné získať z 20 % vloženej energie. Naša výučba jednotlivých modulov tak netrvá niekoľko dní, kedy sa omieľa množstvo okrajových teórií bez skutočného využitia. Naši lektori dostali jeden deň na každý modul, aby Vám predali práve to najdôležitejšie.

 

  • Napriek tomu, že výučba prebieha v skupinách, ekonomicky sme ju nastavili ako maximálne individuálnu. Prevaha variabilných nákladov znamená, že ekonomiku výučby dramaticky neovplyvňuje počet študentov a ceny tak nezaťažujú vysoké fixné náklady, ktoré by ste tak museli zbytočne platiť.

 

  • Veríme v dlhodobú spoluprácu. Našich zákazníkov neopúšťame a snažíme si ich udržať aj pre ďalšiu spoluprácu. Takto ušetríme náklady na akvizíciu a o to môžeme znížiť cenu pre našich zákazníkov, ktorí nám dôverujú a pokračujú s nami ďalej vo svojom rozvoji.

 

Náš koncept MBA a LLM. programov.